Ouder- & Kindtoernooi 3 juli 2016

orm jij samen met een ‘ouder’ het beste team en wil jij deze dag van iedereen winnen?
Dan is dit wat voor jou! Dit jaar gaat alweer de 10e editie ‘Ouder & kindtoernooi’ van start en hiervoor kun je jezelf nu opgeven. Speel deze dag bijvoorbeeld samen met je vader, moeder, opa, oma, oom, tante, etc. en speel het ‘dubbelspel’ tegen een ander team.
De kosten voor deelname tijdens deze dag, bedragen slechts €5 p.p.  Zoals bij ieder toernooi vind er ook aan het eind van de middag een prijsuitreiking plaats, waarbij er sportieve prijzen zijn te winnen.
Samen met jullie maken we er graag een sportieve en vooral gezellige middag van! Het ‘ouder & kindtoernooi’ zal van start gaan om 13:00uur bij Sv. Laren ‘99
Meld je aan voor deelname bij één van de tennisleraren of verstuur onderstaande gegevens naar info@lorenavanderbilt.nl
Geef je op vóór woensdag 29 juni 2016 (vol=vol)

Mocht je vragen hebben, laat het ons dan weten !     Lorena van der Bilt: 06-28 65 16 94