Toss

Voor leden die een vaste tennismiddag of -avond willen spelen zonder te hoeven afspreken, wordt er op woensdagavond om 19.30 uur een toss georganiseerd (ook voor winterleden in de winterperiode).
Dit houdt in dat je vanaf 19.30 uur aanwezig bent en je gekoppeld wordt aan drie verschillende personen om mee te tennissen. Na ongeveer drie kwartier wordt er gewisseld en wordt je opnieuw aan verschillende personen gekoppeld om verder te tennissen. Dit gebeurt op basis van het schudden en blind verplaatsen van de lidmaatschapspassen van de aanwezigen.
Tot slot sluiten we (niet verplicht) gezellig af met een drankje in de kantine op eigen kosten.

Voor vragen hierover kan je Astrid Scholten benaderen:

Tel.: 06 – 18 65 14 33
E-mail: adlscholten@telfort.nl

Ook op elke zondagmiddag om 12.00 uur bestaat er de mogelijkheid om te tossen (ook voor winterleden in de winterperiode).

Voor vragen hierover kan je Coby Puijk benaderen:

Tel.: 06 – 23 05 69 09
E-mail: coby.puijk@ziggo.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>